משרד לניהול פרויקטים

משרד לניהול פרויקטים

תוכן עניינים

ניהול פרויקטים הוא חלק ממדעי הניהול. פרויקט מוגדר כמשימה שיש לה מטרה מסומנת לייצור מוצר, תוצאה או שירות ייחודי. הוא מתנהל על פי הגדרה של תכולה, זמן ותקציב. כדי שפרויקט יצליח, נדרש יישום של ידע, שימוש בכלים ושיטות ניהול, מיומנויות אישיות ועוד.

משרד לניהול פרויקטים או "חברה" לניהול פרויקטים, מעניקים שירות של ניהול פרויקטים בחברות וארגונים, באופן המקצועי ביותר, תוך שימוש במתודולוגיות ושיטות ניהול חדשניות ומתקדמות.

כאשר מדובר בריבוי פרויקטים בתוך חברה, לא מן הנמנע כי משרד ניהול הפרויקטים, יעסוק גם בהקמת גוף "ניהול ופיקוח" פנים ארגוני לפרויקטים – Projects Management Office – אשר תפקידו לנהל, ללוות ולפקח על כלל הפרויקטים של החברה, ולתמוך במנהלי הפרויקטים שלה.

משרד לניהול פרויקטים, מעניק גם הדרכות בתוך חברות המיועדות למנהלי פרויקטים מתחילים ומתקדמים או לכל גורם המושפע או משפיע על הפרויקט. ההדרכות מבוצעות על מתודולוגיות בניהול פרויקטים, תוכנות ניהול פרויקטים, ניהול סיכונים ועוד.

דוגמאות לפרויקטים שונים

חברתנו מעניקה שירותי "משרד ניהול פרויקטים", לדוגמא במקרים הבאים:

  • הטמעה או רכישה של מערכות מידע-תוכנה
  • פיתוח של שירות או מוצר חדש
  • החלת שיטת עבודה או שינוי במבנה ארגוני
  • הקמה של תשתיות בנייה, מפעל, פרויקט חקלאי ועוד
  • הטמעת נהלים או תהליכים עסקיים
  • הקמת מערך הדרכה
  • פיתוח תרופה חדשה
  • ניהול סיכונים

להוביל פרויקטים בהצלחה!

מחקרים של השנים האחרונות, מצביעים על עלייה באחוזי ההצלחה של פרויקטים, אבל גם על 44% של פרויקטים הנעים בין הצלחה לכישלון. בין הסיבות הידועות לכישלון פרויקטים: תכנון חלקי, תכולה לא מספקת, חוסר במשאבים, חוסר גמישות, אי התאמה לשינויים בארגון ועוד. ביכולתו של משרד ניהול פרויקטים להוביל פרויקטים להצלחה ולחסוך לחברות זמן ותקציב.

כאשר נכנס לתמונה משרד ניהול פרויקטים, אתם יכולים להיות בטוחים שהפרויקט שלכם ינוהל בהצלחה, שניהול המשאבים יהיה תקין כמו גם ניהול התקציב ולוחות הזמנים ושבעלי העניין יהיו מרוצים.

משרד ניהול פרויקטים, עוסק בהכנת הפרויקט, באינטגרציה בין תכניות ופרויקטים, באיתור של בעיות ובביצוע הערכות תוך בקרה ועדכון של לוחות זמנים, תכנון של התקציב אל מול ההכנסות והעלויות, הכנת דוחות סטאטוס תקופתיים, עריכת ישיבות ניהול שינויים ובקרה, ניהול משאבים, סיוע ותמיכה למנהלי הפרויקטים, מעקב אחר התקדמות הפרויקט וניהול סיכונים.

סיכום:

סוג שירות: משרד ניהול פרויקטים

כתב: משרד לניהול פרויקטים

שם הספק: RBS Projects Ltd
תיאור: משרד ניהול פרויקטים, עוסק בהכנת הפרויקט, באינטגרציה בין תכניות ופרויקטים, באיתור של בעיות ובביצוע הערכות תוך בקרה ועדכון של לוחות זמנים, תכנון של התקציב אל מול ההכנסות והעלויות, הכנת דוחות סטאטוס תקופתיים, עריכת ישיבות ניהול שינויים ובקרה, ניהול משאבים, סיוע ותמיכה למנהלי הפרויקטים, מעקב אחר התקדמות הפרויקט וניהול סיכונים.