הסמכת PMP ®

הסמכת PMP ®

תוכן עניינים

אנו מעבירים קורסי הכנה למנהלי פרויקטים לקראת הסמכת PMP בשיתוף הטכניון – היחידה ללימודי המשך בקמפוס בחיפה ובקמפוס בשרונה בתל אביב.

הסמכה זו (pmp certification Israel) מאפשרת לארגונים לוודא כי למנהלי הפרויקטים שלהם יש את כל הידע הנדרש לניהול פרויקטים.

ישנם גופים אשר אימצו את ההסמכה הזו כתנאי לקידום עובדים מבחינת תפקיד, שכר ועוד. הגשת הבקשה להסמכה נעשית באתר של PMI .

PMI ו-הסמכת PMP

מכון ה-PMI העולמי, הינו ארגון ניהול הפרויקטים הגדול בעולם המאגד היום כמיליון מנהלי פרויקטים מרחבי תבל.

הוא נוסד בשנת 1969 על ידי קבוצה של יוצאי נאס"א שעסקו בפרויקטים של שיגור לחלל, ואת הידע שרכשו "העתיקו" לעולם ניהול הפרויקטים. ארגון ה-PMI הוא למעשה הארגון שקובע את הסטנדרטים בעולם ניהול הפרויקטים וגוף הידע שלו הוא תו התקן המוכר של ANSI מכון התקנים האמריקאי.

כדי לשמור על רמה מקצועית גבוהה בניהול פרויקטים, ייסד הארגון תכניות הסמכה בדומה להסמכות שעוברים רואי חשבון, עורכי דין ועוד.

ישנן 3 רמות של הסמכה והוכחת יכולת מקצועית גם ברמת הידע- והקניית הכלים האופרטיביים שעשויים להוביל להצלחה של פרויקט. ההסמכה המקובלת בארץ היא הסמכת ה-PMP, קורס של מתודולוגיות מתקדמות בניהול פרויקטים והכנה למבחן ה-PMP של הטכניון הוא מהמובילים בארץ בקורסי ההכנה לקראת הסמכת PMP.

מהן הדרישות להסמכת PMP ?   

הדרישות להסמכה זו כוללות בין השאר את הקריטריונים הבאים:

סדנה או קורס של ניהול פרויקטים בהיקף של 35 שעות לפחות (הדרכה שהתקיימה על ידי יועצים, חברות ייעוץ או חברות ניהול פרויקטים; הדרכה שניתנה על ידי גוף אקדמאי כמו אוניברסיטה או מכללה, טכניון ועוד).

הקורס שלנו מיועד למנהלי פרויקטים, מהנדסי תעשייה וניהול ועוד והם מועברים על ידי מנהלי הפרויקטים של החברה. קורס PMP מכין את המשתתפים כאמור, לקראת הסמכת PMP, אשר מאומצת היום על ידי חברות טכנולוגיות רבות בתהליך ההכשרה של מנהלי הפרויקטים בארגון. ככל הידוע מנהלי פרויקטים אשר עברו את מבחן ההסמכה של ה- PMP משתכרים בממוצע כ-10% יותר מעמיתיהם.

הסמכת PMP הינה אחת מעשר ההסמכות המקצועיות המבוקשות בעולם.

The Project Management Professional (PMP) is a registered mark of the Project Management Institute, Inc.

סיכום:

סוג שירות: הסמכת PMP

כתב: הסמכת PMP®

שם הספק: RBS Projects Ltd
תיאור: חברת RBS Projects מעבירה קורסי הכנה למנהלי פרויקטים לקראת הסמכת PMP בשיתוף הטכניון – היחידה ללימודי המשך בקמפוס בחיפה ובקמפוס בשרונה בתל אביב. הסמכת PMP מאפשרת לארגונים לוודא כי למנהלי הפרויקטים שלהם יש את כל הידע הנדרש לניהול פרויקטים.